Kontakta oss

 

Helena Leufstadius

VD

Direkt: 08-452 71 31

Mobil: 072-718 08 65

helena.leufstadius@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Mattias Adell

Affärsutvecklare

Direkt: 08-452 71 52

Mobil: 072-520 73 21

mattias.adell@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Anita Stenhardt

Kommunikationschef

Direkt: 08-452 71 33

Mobil: 070-588 08 69

anita.stenhardt@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Mattias Andersson

Projektledare/utredare

Direkt: 08-452 71 39

Mobil: 076-526 90 75

mattias.andersson@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Lars Sandberg

Analytiker

Direkt: 08-452 70 88

Mobil: 076-798 39 98

lars.sandberg@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Agneta Weissglas

Kommunikationsfrågor

Mobil: 070-790 22 37

agneta.weissglas@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Ann Dahlin

Administration

Direkt: 08-452 73 14

Mobil: 072-581 10 34

ann.dahlin@svenskkollektivtrafik.se Maila mig

Jarl Eliassen

EU-frågor

Mobil: +47 90 14 09 90

jarl.eliassen@uitp.org Maila mig

Kontoret

E-post: info@svenskkollektivtrafik.se

Växel: 08-452 71 30 

Besöks- och postadress: Hornsgatan 15, 1 tr, 118 46 STOCKHOLM

Fakturaadress:
Svensk Kollektivtrafik Service AB
Fack 1645 
Box 226
751 04 Uppsala

 

 

Res till oss med kollektivtrafiken!
Med kontor beläget nära Slussen kan du välja flera olika sätt att ta dig till oss. Vill du ta tunnelbanan är det gröna och röda linjen till Slussen som gäller. Innerstadsbussarna 2, 3, 43, 53, 55, 57, 59, 71 och 76 stannar även de vid Slussen. Närmsta pendeltågstation är Södra station.

För att planera din kollektivtrafikresa därifrån du befinner dig kan du använda dig av SLs reseplanerare.